Zakłady bukmacherskie online – który serwis najlepszy?

Zakłady bukmacherskie online - hotspoty.com.pl

Często nasi nowi użytkownicy próbują też innych form wygrywania dodatkowych pieniędzy. Bardzo popularne stają się tutaj zakłady bukmacherskie online, stąd też często pojawia się pytanie jaki bukmacher najlepszy? Którego bukmachera polecacie? Postaramy się Wam jak najlepiej podpowiedzieć, który serwis bukmacherski online wybrać. Przeczytajcie uważnie cały ten temat a na pewno będziecie wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu bukmacherskiego. Pisząc ten artykuł wzięliśmy pod uwagę wyniki badań na platformie OpenBet. Platforma ta zajmuje się ryzykiem finansowym. Wzięliśmy pod uwagę także opinie użytkowników naszego serwisu. Skupimy się oczywiście na bukmacherach internetowych.

Dlaczego obstawiać zakłady bukmacherskie online a nie stacjonarnie?

 • Wysokie kursy – jest to niewątpliwie jedna z największych zalet internetowych bukmacherów, jeśli nie największa. Najlepsi internetowi bukmacherzy zawsze mają wysokie kursy. Ich oferta nie jest ograniczona przez ilość stacjonarnych punktów, w których przyjmowane są zakłady.

 • Dostęp 24/7 – to również niewątpliwie wielka zaleta, mamy do nich dostęp zawsze i wszędzie. Teraz, dzięki smartfonom już nie tylko z domu, możesz obstawiać zakłady bukmacherskie online gdziekolwiek jesteś i o  każdej porze.

 • Zakłady na żywo – szeroka oferta obstawiania zakładów w trakcie danego spotkania.

 • Brak opłat za obsługę – wygrana, jaką zgarniasz to dokładnie Twoja stawka pomnożona przez kurs, za który zagrałeś. Od tej kwoty w przypadku bukmachera internetowego nie są odejmowane żadne prowizje za obsługę gracza.

 • Automatyczne wypłacanie wygranej – wygrane pieniądze zostają dodane do Twojego konta gracza od razu w chwili zamknięcia zakładu, który obstawiałeś. Możesz więc wtedy od razu stawiać następne zakłady, bądź wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe, czy też inny portfel internetowy. Realizacja takich wypłat jest zwykle natychmiastowa, ewentualnie trwa do kilku godzin.

 • Atrakcyjne promocje i bonusy – bukmacherzy internetowi chcąc przyciągnąć nowych graczy właśnie do siebie oferują nowym klientom liczne bonusy i promocje, na których często można się nieźle wzbogacić.

 Najlepsi legalni bukmacherzy

Na początek przyjrzyjmy się legalnym w Polsce stronom bukmacherskim. Tutaj raczej nie jest ciężkie wskazanie faworytów, na rynku wyróżnia się kilku faworytów. Zanim jednak przejdziemy do konkretów, powiemy Wam krótko dlaczego warto grać u legalnych buków. Przede wszystkim jak sama nazwa mówi, są one – no właśnie „legalne”. To już chyba duży plus takich stron. Od każdego zakładu odprowadza się tutaj 12% podatek, co dla wielu będzie sporą wadą/stratą. Mimo to grając systemowo i wychodząc mocno na plus może to nie być aż tak odczuwalne. A dzięki temu urząd skarbowy się do nas nie doczepi.

Oto lista najpopularniejszych legalnych w Polsce bukmacherów internetowych, posiadających licencję Ministra Finansów na rok 2017:
1. eFortuna.pl
2. etoto.pl
3. iforBET.pl
4. LVbet.pl
5. Milenium.pl
6. STS.pl
7. totolotek.pl

Pod tym linkiem znajdziecie oficjalną stronę Ministra Finansów przedstawiającą oficjalną listę legalnych bukmacherów w Polsce.

Najlepszy bukmacher - Hotspoty.com.plKażdy z tych bukmacherów jest godny zaufania i oferuje podobne warunki. Jeśli chcecie się zdecydować na grę u legalnego bukmachera, sugerujemy kierować się aktualnymi bonusami powitalnymi, czy też choćby nawet tym, czyj interfejs oraz oferta zakładowa nam najbardziej odpowiada, gdyż po za tymi składnikami nie ma pomiędzy nimi większych różnic. Bonusy u  nie różnią się wiele od tych z kasyn internetowych, a o tym więcej przeczytasz tutaj. Jeśli o mnie chodzi to zdarzało mi się grać w eFortunie i w STS-ie – głównie ze względu, na dostępność salonów stacjonarnych w mojej okolicy.

Co z pozostałymi, popularnymi w Polsce bukmacherami?

Niestety serwisy typu bet365, bet-at-home itp. są w Polsce zakazane w świetle Ustawy Hazardowej z 2017 r. Serwisy te nie posiadają licencji na oferowanie zakładów hazardowych w naszym kraju, przez co można powiedzieć, że są nielegalne, dlatego też pewnie nie możecie zalogować się na ich stronę, jak ominąć te blokadę napisaliśmy w tym artykule. Nie będziemy tutaj rozpisywać się o zakazanych w naszym kraju serwisach. Jeśli chcecie przeczytać trochę o każdym z nich (a przy okazji też o tych wyżej wymienionych – legalnych) polecam zajrzeć tutaj.

 Który bukmacher najlepszy?Zakłady bukmacherskie online - HotSpoty.com.pl

Okazuje się więc, że serwisy bukmacherskie pozornie nie różnią się zbytnio od siebie, jak więc wybrać najlepszego z nich? Okazuje się, że są jednak małe różnice pomiędzy nimi i postaram się wypisać. Oto na co powinniście zwrócić uwagę prócz wspomnianych wcześniej bonusów:

  • Depozyty – bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze serwisu oferującego zakłady bukmacherskie online jest na pewno łatwość złożenia depozytu. Może się Wam to wydać zaskakujące, ale uwierzcie mi że w praktyce jest to bardzo ważna sprawa. Być może nie jeden z Was spotkał się z tymi, że bukmacher nie obsługiwał waszego internetowego portfela, nie było możliwe szybkie przelanie pieniędzy za pomocą karty płatniczej, a jedyna działająca forma płatnicza to były jakieś zagraniczne serwisy, na których musiałeś założyć konto, a do tego przelew trwał kilka dni. No właśnie, takie procesy są bardzo frustrujące, zwłaszcza gdy chcemy złożyć jakiś zakład nie mając środków na koncie gracza, a natychmiastowa wpłata gotówki jest niemożliwa. Dlatego właśnie łatwość dokonywania depozytu jest tak ważnym czynnikiem i sugerujemy zwracać na to uwagę.

  • Szybka wypłata – dla gracza zarówno ważna jest możliwość złożenia szybkiego depozytu, jak i szybkiej wypłaty gotówki po wygranej, jak się jednak okazuje w przypadku niejednego serwisu oferującego zakłady bukmacherskie często dużo łatwiej o to pierwsze. Niestety przedłużanie się procesu przelewania wygranych pieniędzy na nasze konto bankowych do 24 godzin jest częstym zjawiskiem. Nie jest to do końca przypadkowe zdarzenie, niestety ma to zachęcić gracza do dalszego obracania wygraną gotówka, tak aby nie miał szansę z powrotem to przegrać, zamiast wypłacić i odejść z wygraną. Na całe szczęście wypłaty rzadko trwają dłużej niż wspomniane 24 godziny i nie zdarzają się przypadki problemów z odzyskaniem gotówki, tak jeśli tylko stosowaliście się do regulaminu i graliście zgodnie z zasadami to raczej nie macie się o co martwić, jednak warto zwrócić uwagę na ten precedens wybierając bukmachera.

  • Łatwa rejestracja – niestety w Polsce sytuacja pod tym względem jest dosyć skomplikowana i utrudnia nam to proces rejestracji, zwłaszcza w legalnych kasynach, a ponad to nie zapowiada się na poprawę. Każdy legalny serwis oferujący zakłady bukmacherskie online w Polsce wymaga przesłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości i dla wielu potencjalnych klientów, jest to przeszkoda, przez którą rezygnują z założenia konta u danego bukmachera. Często także gracze zniechęcają się poprzez konieczność podania numeru swojego konta bankowego.

  • Obsługa klienta – pod tym względem wybierając z listy najlepszych legalnych serwisów bukmacherskich, który widzieliście powyżej nie macie co obawiać się o brak wsparcia ze strony obsługi technicznej klienta. Nie będziemy oceniać obsługi klienta poszczególnych serwisów, ale uwierzcie nam na słowo, że możecie zaufać w/w bukmacherom.

  • Szerokość oferty – na to kryterium polecam zwrócić szczególną uwagę, wybierając serwis oferujący zakłady bukmacherskie online. W obecnych czasach rynki bukmacherskie stają się coraz szersze, obejmują coraz więcej dyscyplin sportowych, jak i coraz więcej lig. W internetowych serwisach bukmacherskich pojawiają się nawet zakłady typu „Kto zostanie prezydentem?”, czy też „Kto wygra „Taniec z gwiazdami”?”, pojawia się też e-sport – mówi się z resztą, że to bardzo przyszłościowy rynek zakładów bukmacherskich (możemy już obstawiać wyniki meczów w gry takie jak Counter Strike, Dota 2, Starcraft 2, League of Legends i wiele innych), ale zwróćmy uwagę czy dany serwis oferuje szeroką gamę zakładów z dyscyplin, które najbardziej nas interesują.

  • Programy lojalnościowe – coraz częściej oprócz bonusów powitalnych czy też reload bonusów bukmacherzy wprowadzają ciekawe programy lojalnościowe starając się przyciągnąć do siebie jak największą ilość stałych graczy czy też zwolenników. Polecamy się przyjrzeć programowi lojalnościowemu Fortuny, nazwanemu „Klub Plus”, jest on bardzo rozbudowanym programem lojalnościowym i oferuje ciekawe nagrody – takie jak bonusy od depozytu, podwyższone kursy, czy nawet darmowe zakłady. Grając za większe kwoty polecamy jednak mieć konto w kilku serwisach bukmacherskich i grać tam, gdzie widzimy najwyższy kurs, zamiast skupiać się na ugraniu bonusu w programie lojalnościowym.Programy lojalnościowe bukmacherów - Hotspoty.com.pl

 • Aplikacje mobilne – chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie online w dzisiejszych czasach normalnym wydaje się, że klient wymaga możliwości gry z każdego miejsca i o każdej porze (w końcu po to korzysta z kasyna internetowego). Stąd też wymóg aplikacji mobilnej na smartfony, niestety w Polsce nie każdy bukmacher (na dzień dzisiejszy) oferuje możliwość skorzystania z takiej aplikacji. Zalecamy sprawdzić, czy jest ona dostępna przed rejestracją u danego bukmachera, jeśli chcecie u niego zostać na dłużej.

Wydaje mi się, że wyczerpałem już wystarczająco temat i będziecie w stanie wybrać, jaki serwis bukmacherski będzie dla was najkorzystniejszy, zakończę na tym więc ten artykuł. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości bądź pytania zapraszam do komentowania, bądź do zakładki kontakt.

2 thoughts on “Zakłady bukmacherskie online – który serwis najlepszy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.