Blokada w kasynie online, co zrobić?

      1 komentarz do Blokada w kasynie online, co zrobić?

Blokada w kasynie online - HotSpoty.com.pl

Ten wątek przeznaczony jest dla osób grających przez internet w gry hazardowe, bukmacherzy oraz kasyna on-line coraz częściej blokują podejrzane konta. Jeśli jesteś stałym bywalcem serwisów, oferujących gry hazardowe to może spotkała Cie kiedyś blokada w kasynie online? Najczęściej bany dostają osoby, które przynoszą kasynom online wysokie starty oraz te, które są podejrzane o zakładanie tzw. „multi-kont„. Dużo tutaj wnosi także nowa ustawa hazardowa 2017. Mając na celu ominięcie limitów bądź zdobycie kolejnego bonusu powitalnego, co jest dość popularnym zjawiskiem wśród polskich graczy. Wygrywając sumy niekorzystne dla kasyna łatwo więc o blokadę, która z pewnością nie pozwoli nam wygrywać na hotspotach. Założenie takiego właśnie konta wydaje się wtedy jedynym wyjściem (czego oczywiście nie popieramy). Z czym trzeba się liczyć zakładając takie konto? Przede wszystkim trzeba być świadomym, że według regulaminu większości kasyn jak i bukmacherów za takie zjawisko nasze konto może spotkać blokada w kasynie online. W niektórych przypadkach można utracić zgromadzone na tym koncie środki.

Kto na starcie wzbudza największe podejrzenia bukmachera?

  • kobiety – płeć piękna jest zdecydowanie rzadziej spotykana w świecie kasyn i gier hazardowych. Dlatego konto damskie od razu rzuca na siebie podejrzenia,
  • osoby logujące się z różnych IP – jeśli zakładasz konto w kasynie z IP, z którego ktoś już wcześniej się logował, możesz zostać posądzony o posiadanie wielu kont. Korzystaj więc tylko z własnego komputera i upewnij się, że Twoje IP jest unikalne, by zminimalizować ryzyko,
  • nierentowni gracze – jeśli gracz używa technik pozwalających mu na szybkie i duże wygrane, bukmacher może zablokować konto celem przeprowadzenia śledztwa.

Chcąc zminimalizować szansę, aby Twoje konto uzyskało ban w kasynie online polecamy także zapoznać się z naszym artykułem, którego tematem jest ustawa hazardowa 2017.

Co zrobić, gdy spotka mnie blokada w kasynie online?

Na samym początku skontaktuj się z kasynem i dowiedz się jaki jest powód blokady, ostatecznością jest kontakt z ogranami nadzorczymi danego kasyna. Jeśli masz problem z kasynem napisz do nas tutaj, a z pewnością pomożemy Ci w procesie odzyskiwania konta.

One thought on “Blokada w kasynie online, co zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.